Naudojimas
- Prieš pirmą kartą naudojant nuimkite visas etiketes, reklaminius ar informacinius lipdukus.
- Rankomis nuplaukite šiltu vandeniu.
- Patartina naujuoju kavinuku vieną, du kartus paruošti kavą ir išpilti.
- Apatinį kaitinimo indą pripildykite vandens iki vožtuvo. Rekomenduojame jau virduliu pakaitintą vandenį, bet tinka ir šaltas. Kokybiškesnei kavai rekomenduojame filtruotą vandenį.
- Pripildykite piltuvėlį maltos espresso kavos (kava neturi būti per smulki, jei malatės patys – rupumas turėtų būti panašus kaip stalo druskos) ir įstatykite į kaitinimo indą. Kad kava tolygiai sukristų, galite piltuvėlį krestelti nestipriu rankos judesiu. Svarbu, kad kavos dalelių neliktų ant sriegio kraštų. Piltuvėlio su kava nespauskite – kava turi sukristi natūraliai.
- Sandariai užsukite viršutinę kavinuko dalį ant kaitinimo indo. Jeigu naudojate jau užvirintą vandenį, užsukdami naudokite rankšluostį. Taip pat stenkitės nesukti už rankenos – suimkite visa korpusą.
- Kavinuką kaitinkite ant vidutinės stiprumo ugnies, kad liepsna nebūtų plačiau nei kavinuko dugnas. Kavą gaminant ant elektrinės ar indukcinės kaitlentės – taip pat nustatykite vidutinius pajėgumus.
- Kai vanduo užviręs persisunks per filtrą, pasigirs šnypštimo, burbuliavimo garsas – nuimkite nuo viryklės. Dėl tolygesnės kavos tekstūros, galite paruoštą kavą išmaišyti. (Nuimtą nuo kaitlentės kavinuką dar galima trumpam pakišti po šaltu tekančiu vandeniu – taip sustabdysite tolesnį kavos virimą ir ekstrakciją.)
- Mėgaukitės grynu espresso, su lašeliu karšto vandens arba su šaltu ar šiltu pienu, su ledukais – ieškokite savo tobulo recepto.
Priežiūra
- Plaukite ir skalaukite su šiltu vandeniu ir tik rankomis, po to nusausinkite rankšluosčiu.
- Norint išvengti oksidacijos prieš pakartotinį naudojimą įsitikinkite, kad visos dalys sausos.
- Nenaudokite nei rūgštinių, nei šarminių ploviklių, muilo, taip pat neplaukite šiurkščiomis kempinėmis ar plieniniais šepetėliais.
- Kavinukai neskirti plauti indaplovėse.
- Patartina valant kavinuką, periodiškai išimti sietelį ir guminę tarpinę, ir juos taip pat pravalyti. Po ilgesnio naudojimo, rekomenduotina pasikeisti gumines tarpines ir, jeigu reikia, sietelį.
- Ant kaitlentės niekada nepalikite kavinuko tuščio, ypač indukcinės.
Kavinukų tarpinės ir atsarginės dalys >
Kyla daugiau klausimų? Susisiekite su mumis: +370 6300 6969 arba brūkštelkite žinutę hello[eta]kavosreikalai.lt